Svatební moderátor v sobě spojuje role moderátora, koordinátora a DJ. 

Má vlastní ozvučení, příjemný hlasový projev a pomůže vám zajistit skvělou oslavu. Komunikovat zvládne také v anglickém jazyce.

Mé jméno je Jiří Filip. Jsem moderátor s 18 lety praxe (rádio KISS, Česká televize). Jako DJ a svatební moderátor/koordinátor mám za sebou více než 60 úspěšných svateb. Připravím zábavu pro vaše svatební hosty. Svatební kvíz, "odkrývačka", kloboukový tanec, židlovaná, poznávání nevěsty, karaoke, svatební kočár (standard i profi) i další originální hry proběhnou podle dohody.  O program slavnostního dne se nebudete muset starat, protože jeho body zajistím. Na přaní mohu rovnež opatřit helium a svatební balonky.

Večer se vždy proměním v DJ s hudební aparaturou YAMAHA a subwooferem VONYX a drobnými světelnými efekty.  Na hudbě se domlouvám osobně s něvěstou i ženichem, tak aby ve svůj den "D" byli spokojeni na 100%. Hraji především podle vkusu novomnaželů, a pokud je to jen trochu možné snažím se vyhovět také svatebním hostům. Přesné ceny naleznete v MENU - ceník. V případě potřeby komunikace v anglickém jazyce je cena nastavena po individuální domluvě.


Pro další reference a fotografie ze svatebních oslav přejděte, prosím, SEM. V tomto odkazu naleznete VIDEO.


Reference:  Česká televize  Výsledek obrázku pro kiss hády  Výsledek obrázku pro free radio  

Doporučení z Beremese.cz, pro profesionála Svatební moderátor a DJ, Smyčcové duo

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.